Które pigułki odchudzające będą najlepsze dla ciebie?

Nasza badania są po to by zapewnić konsumentom rzeczowe i aktualne informacje na temat odchudzania. Naszym celem jest znalezienie rozsądnej metody odchudzania i utrzymywania zdrowej wagi.

Przegląd pigułek odchudzających

Pigułki odchudzające stanowią bardzo kusząca propozycje jeśli chcesz zrzucić kilogramy, zwłaszcza kiedy jesteś już zmęczony konwencjonalnymi środkami z nikłymi bądź też żadnymi efektami. Środki odchudzające oferują nam wszystko to co pragniemy osiągnąć w szybki sposób.

Cechy Therma cuts Xenical Ephedra Phentermine Hoodia Chitosan

Czy na pewno wszystkie pigułki odchudzające są bezpieczne i efektywne jak by się wydawało?

Czy pigułki odchudzające naprawdę działają?

Skuteczność tabletek odchudzających i ich główne składniki zostały rozlegle przestudiowane przez wiele instytutów naukowych i organizacji na całym świecie. Te badania nie zostały nigdy zebrane razem, ani opublikowane w żaden sposób, który pozwoliłby konsumentowi porównać wszystkie pigułki odchudzające na rynku, by podjąć świadomą decyzje. Według raportu „Obalanie mitów dotyczących tłuszczu” sporządzonego przez Lise Colles, szacuje się, że Amerykanie wydają każdego roku na środki odchudzające 50 miliardów $ z tego 6 miliardów $ na produkty podrobione, które nie działają bądź są szkodliwe dla zdrowia.

Nasz serwis ma na celu pomoc konsumentom w uniknięciu zakupu środków odchudzających kiepskiej jakości i wskazać im odpowiednią drogę do sukcesu. Serwis przeprowadził rozległe badania na dużej grupie środków odchudzających i ich głównych składników. Poniżej znajdziesz dokładny opis tych badań.

Nasze badania uświadomiły nam, że duża liczba pigułek odchudzających na rynku jest nieskuteczna i w pewnym stopniu niebezpieczna dla zdrowia i życia. Jednak podczas badań znaleźliśmy również pigułki efektywne, które nie mają żadnych efektów ubocznych i są warte swojej ceny.

Środki odchudzając na receptę:

Xenical
Xenical jest przepisywanym środkiem odchudzającym tylko dla długo terminowych kuracji klinicznej otyłości. Xenical może również uchronić pacjenta przed zagrożeniami związanymi z otyłością takie jak nadciśnienie, wysoki poziom cholesterolu i cukru.

Kapsułki Xenicalu zawierają aktywne substancje zwane Orlistat, które zachowuja się jak inhibitor lipazy, czyli ogólnie rzecz biorąc, jeśli weźmiesz po posiłku Xenical zatrzyma on tłuszcze przed wchłonieciem przez twoje ciało. Xenical jest potwierdzonym środkiem odchudzającym, jednak może dostać Xenical tylko na receptę i będzie on wydany tylko wtedy gdy cierpisz na kliniczną otyłość.

Podsumowując Xenical jest medycznie potwierdzonym produktem, który pomaga pacjentom w długo terminowych kuracjach odchudzających. Xenical jest jednak tylko dostępny na receptę więc będziesz musiał skonsultować się ze swoim lekarzem, jeśli jesteś nim zainteresowany.

Środki tłumiące apetyt:

Efedryna
Efedryna jest aktywnym składnikiem używanym w wielu tabletkach odchudzających i suplementach. Od 1990, Urząd federalny sprawujący kontrole nad jakością żywności i lekarstw wydała liczne ostrzeżenia do konsumentów środków odchudzających i suplementów zawierających Efedryne

Efedryna została wymyślona na związkach podobnych do amfetaminy.Te związki mają silny, stymulujacy efekt na centralny system nerwowy i serce. Efedryna działa w podobny sposób do adrenaliny. Ta substancja rozszerza mięśnie oskrzeli, podwyższa ciśnienie i jest sercowym stymulantem. Te silne środki pobudzające mogą wywołać niebezpieczne skutki uboczne takie jak nieregularne i gwałtowne, bardzo szybkie bicie serca i psychologiczne skutki uboczne takie jak: depresja, nerwica i bezsenność. Zażywany wraz z kofeina i pewnym ziołowymi stymulantami, efedryna stymulując centralny ośrodek nerwowy może spowodować zagrożenie zdrowia i życia!

Podsumowując uważamy, że środki zawierające Efedryne powinny być unikane z powodu skutków ubocznych i zagrożenia dla życia i zdrowia.

Phentermine:
Phentarmina jest środkiem sprzedawanym na receptę. Jednak łatwo możesz ją znaleźć w internecie w różnej postaci. Phentermina poprzez centralny ośrodek w mózgu tłumi apetyt. Phentermina jest stymulantem, który podwyższa poziom adrenaliny w organiźmie jednocześnie tłumiąc pragnienie i apetyt. Phentermina była stosowana jako skuteczna forma kuracji odchudzających dla osób otyłych. Jednak Phentermina może powodować liczne skutki uboczne. Środek ten powinien być stosowany tylko w krótko terminowej kuracji. Ma on za zadanie tylko pomóc schudnąć w początkowej fazie procesu.

Podsumowując uważamy, że pacjenci powinni się skonsultowac z lekarzem w sprawie zakupu tego środka i rozważyć potencjalne skutki uboczne stosowania tego preparatu.

Podczas gdy większość zanotowanych skutków ubocznych jest łagodna, są również poważniejsze powikłania takie jak znaczne pogorszenie wzroku, bezsenność, rozdrażnienie, ból w klatce piersiowej i bardzo szybkie, gwałtowne bicie serca.

Hoodia:
Hoodia jest prawdopodobnie najpopularniejszym składnikiem pigułek odchudzających. Przez ostatnie kilka lat Hoodia była bardzo łatwo dostępna na rynku dlatego stała się bardzo popularna wśród konsumentów. Hoodia jest roślina podobną do kaktusa. Rośnie na półpustyniach. Można ją znaleźć w południowej Afryce, Botswanie, Nambii, Angoli.

Hoodia zawiera składnik chemiczny P57, który wpływa na podwzgórze, który jest częścią mózgu odpowiadającą za przekazywanie bodźców poczucia głodu i sytości. Niektóre badania dowodzą, że Hoodia jest dziesięć tyisęcy razy bardziej skuteczna w informowaniu ośrodka mózgowego niż glukoza.

Dotychczas wiadomo, że istnieje ponad 13 odmian tej substancji. Jednak jedyny znany dotychczas aktywny składnik tłumiacy apetyt to P57 i może on być odnaleziony w tylko w jednym rodzaju tej rośliny znawej Hoodia Gordonii. Roślina z której możemy uzyskac P57 dojrzewa 5 lat zanim zostanie zebrana.

Dotychczas było bardzo duże zapotrzebowanie na Hoodie pomimo, że jest trudna do uprawy i jest jej stosunkowo mało. Z dużym popytem i małą ilością tego środka jest bardzo wątpliwe czy wszystkie te produkty na rynku faktycznie zawierajac tą substancje.

Istnieją już obszerne raporty na temat wszelkich podróbek produktów zawierających Hoodie. Niektóre z ośrodków badawczych szacują, że prawie 80% produktów z Hoodia są podrobione bądź zanieczyszczone środkami zastępczymi. Dlatego wielu konsumentów tych produktów zwyczajnie wyrzuci w błoto ciężko zarobione pieniądze na produkt, który nie działa. Jest niemożliwe do sprawdzenia czy te produkty zawierają czystą Hoodie z aktywnym składnikiem P57 dopóki nie przetestuje tego niezależny zespół naukowy.

Podsumowując nasz serwis doradza by osoby zainteresowane zakupem produktów stworzonych na bazie Hoodi były bardzo ostrożne ponieważ może to być tylko strata pieniedzy na środek który nie zawiera potrzebnych wam składników by schudnąć.

Spalacze tłuszczów:

Więc jakie zadanie odgrywają CLA? CLA to kwasy tłuszczowe, które są produkowane przez bakterie w jelitach zwierząt takich jak owca, krowa czy indyk. Znajduje się również w mniejszych ilościach na przykład w słoneczniku. Uważa się, że ludzie również mogą wytwarzać CLA stosując odpowiednią dietę i utrzymując równowagę bakterii w swoich jelitach. CLA pomaga w transporcie, przechowywaniu i przemianie tłuszczów w naszym ciele.

Większość badań nad CLA dotyczyła jego właściwości leczniczych przeciwko rakowi. Ostatnio badania skupiły się na zdolności tłuszczów CLA zwiększających tkanke mięśniową redukując jednocześnie tkankę tłuszczową w naszym organiźmie.

Badania naukowe nad właściwościami odchudzającymi tłuszczów CLA były w głównej mierze oparte na badaniach zwierząt. Pokazały one postęp w zamianie tłuszczów na mięśnie. Niewiele z powyższych badań zostały przeprowadzone na wolontariuszach. Analizy badań na ludziach pokazały różne efekty, od znacznej straty tłuszczów do nieznacznych efektów aż po wzrost masy. Wciąż czekamy na rozlegle, dokładne badania na ludziach póki co zalecamy by ostrożnie wybierać środki zawierające CLA. Skuteczność i bezpieczeństwo tych środków wciąż jest bardzo wątpliwe. Kobiety w ciąży i karmiące piersią zdecydowanie powinny unikać tego rodzaju środków.

Podsumowując CLA jest drogim spalaczem tluszczów, który nie został do końca przetestowany i jego właściwości zmniejszające tłuszcz jednocześnie zwiększając masę mięśni nie jest do końca udowodniona . Dopóki badania nie zostaną ostatecznie zakończone doradzamy by nie wydawać dużo pieniędzy na coś co być może w ogóle nie działa i do tego jest szkodliwe.

Środki blokujące tłuszcze:

Chitosan:
Chitosan wziął swoją nazwę od włókien pochodzących z szkieletu skorupiaków. Uważa się, że ma on zdolność blokowania tłuszczy. Można znaleźć w internecie niewiarygodne opinie sprzedawców na temat Chitosanu według których dzięki niemu możesz jeść cokolwiek zapragniesz i jednoczesnie chudnąć. Jednak jest bardzo mało dowodów na te fantastyczne wlaściwości Chitosanu.

Dotychczas wiekszość badań nad Chitosane były przeprowadzane na zwierzętach. Te badania dowiodły, że Chitosan ma właściwości absorbujace tluszcz. Jednak nie mogliśmy wyciagnąć żadnych z tych wniosków na testach ludzi. Większość ekspertów w dziedzinie odchudzania jest przekonanych, że Chitosan nie jest efektywny w zrzucaniu kilogramów. Jednak dowiedziono, że Chitosan ma również inne właściwości, może zmniejszyć poziom cholesterolu w organiźmie.

Podsumowując, odradzamy zakup Chitosanu jako suplementu odchudzającego ponieważ nie ma dowodów, że to faktycznie działa. Pomimo tego, że Chitostan zmniejsza poziom cholesterolu jest to produkt drogi, a na rynku można znaleźć środki znaczniej tańsze i skuteczniejsze.

Pamiętaj! Nasz serwis jest tu po to by ci pomóc. Zapoznaj się ze wszystkimi artykułami na naszej stronie.

Thermacuts:
Spalacz tluszczu Thermacuts jest środkiem odchudzającym działającym na dwa sposoby:

  • neutralizuje złogi tłuszczowe Twojego ciała i doprowadza do ich rozpadu
  • uwalnia energię pochodzącą ze spalonej tkanki tłuszczowej. Nie będziesz głodny tak jak zwykle podczas stosowania standardowej diety

Produkt zawiera kombinację składników ziołowych, które zwiększają zdolność Twojego organizmu do przyswajania pokarmu, a jednocześnie potęguje zużycie energii. Dzięki temu chudniesz naturalnie, bez wyczerpujących diet albo męczących treningów.

Aby znalezc wiecej informacji dot. zdrowego i bezpiecznego odchudzania sprawdź

Thermacuts™